درباره ما

مای هوم 724 نوعی خدمت نوین است که شما با استفاده از آن دیگر نیاز نیست اوقات مفید خود را در کارواش های سنتی برای شستشوی خودرو خود هدر دهید. برای این منظور کافیست از طریق سایت یا اپلیکیشن مای هوم 724 سفارش خود را ثبت نمایید و پس از آن بلافاصله متصدیان حرفه ای مای هوم 724 به محل شما اعزام می شوند و خودروی شما را به بهترین نحو ممکن نظافت می کنند.
 
مای هوم 724 ارائه دهنده کلیه خدمات کارواش ازجمله روشویی، توشویی، موتورشویی، دوراکلین به همراه واکس و پولیش … با در اختیار داشتن کادری متعهد و باتجربه و حرفه‌ای درزمینهٔ نظافت خودرو و بکارگیری از بهترین مواد شوینده نانو در تمامی نقاط  مشهد آماده خدمت رسانی می‌باشد.
 
اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که تمیزی و نگهداری خودرو برایتان از اهمیت خاصی برخوردار است و برای نظافت خودرو دچار دردسرهایی از قبیل ترافیک و شلوغی و مشغله کاری و … هستید به‌راحتی می‌توانید از کلیه خدمات کارواش ۷۲۴ استفاده کنید.
 

گستره‌ی خدمات مای هوم 724

نظافت منزل
نظافت محل کار
کارواش سیار
نظافت پارکینگ و راه پله
اعزام پرستار
اجاره و خرید تجهیزات پزشکی
 
  صفر شویی
    واکس و پولیش تخصصی در محل
    روشویی: شامل نظافت بدنه و نظافت گلگیرها، نظافت شیشه‌ها،جرم‌زدایی و واکس لاستیک‌ها و رینگ.
    توشویی و نظافت داخل خودرو: نظافت و تمیز کردن داخل خودرو و همچنین صندوق، لای درب‌ها کف‌پایی‌ها، واکس داشبورد و روکش درب‌ها.
    نظافت موتور: موتورشویی بدون بنزین و آب و بدون آسیب رساندن به سیستم برق و سیم‌کشی و شمع‌ها و …
    خشک‌شویی: نظافت صندلی‌ها، کمربندها، ستون‌ها، روکش درب‌ها با مواد نانو
    خدمات VIP : این خدمات شامل روشویی و توشویی و صفر شویی کامل، و نظافت موتور و خشک‌شویی
 
مای هوم 724 با داشتن تجهیزات مدرن و به‌روز و همچنین استفاده از مواد نانو و کارواش در محل و کارواش سیار و همچنین نیروهایی حرفه‌ای درزمینهٔ کارواش توانسته است خدمات باکیفیتی را به مشتریان در مشهد ارائه دهد و باعث جلب رضایت مشتریان و همچنین وفاداری آن‌ها شود و همواره مشتری‌ها را بهترین ارزیاب و پایشگر خدمات خود می‌داند و تمام سعی و تلاش خود را انجام می‌دهد تا خدمات ارائه‌شده همراه با رضایتمندی مشتریان باشد.
 

خط مشی مای هوم 724

مای هوم 724 بر اساس اهداف و اصولی که به آن معتقد است سعی دارد تا با حفظ کیفیت فعالیت‌های خود، در جهت گسترش فعالیت‌های خود نیز تلاش کند و بتواند این مجموعه و فعالیت‌های آن را بیش‌ از پیش گسترش دهد. در همین راستا یکی از عواملی را که باعث توسعه فعالیت‌ها و گسترش کار خود می‌داند رضایتمندی مشتری و همچنین وفاداری آن‌ها می باشد.
telegram bot