carwash19
carwash20
carwash18
carwash21

کارواش سیار در محل

شستشوی خودرو و بردن ماشین به کارواش زمانبر است و میزان زیادی آب مصرف می شود. با کارواش سیار درب منزل مای هوم، کاملا حرفه ای و به دور از درخواست انعام و با مناسب ترین قیمت، خودروی خود را تمیز و براق تحویل بگیرید. کارواش در محل پین‌ورک شامل کارواش نانو در محل، کارواش آب سیار و کارواش بخار سیار است. اگر شما هم نگران بحران آب هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم برای شستشو خودرو خود از کارواش سیار مای هوم استفاده کنید و در عین صرفه جویی، خودرویی تمیز داشته باشید! به جای کارواش های سنتی، مای هوم را انتخاب کنید تا تنها با چند لیتر آب شستشوی ماشین شما را انجام دهیم و خودروی شما را برق بیاندازیم

مزایا و معایب کارواش بخار

کارواش های قدیمی و آبی توانایی شستشوی صندلی ها و توشویی ماشین را بدین صورت که کارواش بخار انجام میدهد ، ندارند . به همین جهت نیاز به به بخارشویی همیشه وجود دارد . و تقاضای مشتریان در حال افزایش میباشد . کیفیت شستشو با کارواش بخار حرف اول است .تمام کسانی که ماشین خود را برای شستشو می آورند این مهم یعنی کیفیت شستشو در اولویت آنهاست . قدرت بالای شستشو و نقاط ریز و نقاطی که امکان دسترسی به آنها نیست مانند کانال کولرها و جلوپنجره و لای دربها و… تمام نقاط دست نیافتنی .

برخی ها می گویند دمالی بالای کارواش بخار به خودرو آسیب می رساند که باید گفت : رنگ کوره ای ماشین تا ۴۰۰ درجه حرارت را میتواند تحمل کند و خودرو هایی که بتازگی رنگ شده اند تا ۲۵۰ درجه . در حالی که کارواش بخار ۱۲۰ درجه حرارت دارد و مسیری که طی میکند تا به انتهای شلنگ برسد به شدت افت دما پیدا میکند به نحوی که حتی مشکلی بر روی قطعات فایبر گلاس هم بوجود نمی آورد .

– مصرف آب کمتر : کارواش بخار نسبت به سایر کارواش ها از مصرف آب بسیار پایینی برخوردار می باشد . با پر کردن مخزن آب کارواش بخار می توانید چندین خودرو را شستشو دهید و از آن لذت ببرید .

– از بین برنده ی باکتری ها و بوی بد داخل ماشین : همیشه بعد از مدتی داخل ماشین پر از گرد و غبار میشود این گرد و غبار به جاهای نفوذ میکنند که دست نمیتواند انها را پاک کند مثلا جای کولر اما ایا می توان با کارواش آب این قسمت ها را شستشو داد جواب خیر است بر همین اساس کارواش بخار وارد کار شده و با نفوذ به این قسمت های مشکل ماشین را تمیز میکنند . در اکثر موارد از داخل ماشین بوی نامطبوعی می آید که با کارواش بخار داخل ماشین این بو از بین می رود .

– پولیش خودرو : بله پولیش با توجه به قدرت این نوع کارواش بخار به راحتی سطح ماشین را از هر نوع کثیفی و چربی پاک کرده و به رنگ ماشین جلایی دوباره میدهد .

– بدون نیاز به مواد شوینده و … : در استفاده از کارواش بخار به هیچ چیزی نیاز ندارید و تنها کافیست دستگاه کارواش نانو بخار را به برق زده اقدام به پاک کردن ماشین کنید . بعد از شستشو با این نوع کارواش حتما شگفت زده خواهید شد .

 

معایب کارواش بخار

معایب کارواش بخار : اگر انصاف را در نظر بگیریم ما نتوانستیم هیچ عیبی برای کارواش بخار پیدا کنیم . و هم چنین بازخوردهایی که از مشتریان خود داشته ایم همگی رضایت کامل از کارواش بخار را داشتند . اگر شما در استفاده از کارواش بخار به عیبی برخورد کرده اید از طریق همین صفحه و قسمت ارسال نظرات آن را با ما در میان بگذارید .

البته هیچ چیزی بدون عیب نیست و شاید کارواش بخار نیز دارای معایبی باشد . اما ما نتوانستیم عیبی برای این دستگاه پیدا کنیم معایب کارواش نانو بخار در حقیقت صفر است . برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید .

telegram bot